Stránky věnované Lucince se svalovou atrofií

1.1.2010 - Všem přejeme krásný Nový rok 2010 !!!                                                                                    Děkujeme Všem, kdo si  na Lucinku vzpomněly, a poslaly nám vánoční přáníčko.    

Lucinka noc prospinkala, žádné rachejtle jí nevzbudily, všechno zaspala. Druhý den se probudila v dobré náladě, snad bude platit "jak na Nový rok, tak pocelý rok".

3.1.2010 - V noci nám začalo zlobit zvlhčování, bohužel tentokrát je to trošku závažnější, není to jen komora, ale zlobí celý ten přístroj, na kterém to vše funguje. Zatím to funguje aspoň trochu, i když to málo hřeje a Lucince to pak nedostatečně zvlhčuje,ale doufáme, že to vydrží co nejdéle, protože nový stojí přes 20.000,- A to není zrovna málo.

14.1.2010 - Dnes dorazila dodávka se spotřebním materiálem k ventilátoru, je to sice jen polovina objednávky, ale dostaly jsme i saturační čidla k pulsnímu oxymetru. Za což jsme opravdu vděční!!!

Už strašně dlouho jsme nebyly venku, pořád jen sněží a sněží,....ven se jít opravdu nedá. V takovém množství sněhu by jsme nikam nedojely, aspoň Lucinku bereme k oknu a ukazujeme jak chumelí přes okno. Největší radost ze sněhu má náš pejsek Matýsek, lítá venku jak o život. Ven vyběhne krásný westík a domů se vrátí jedna velká sněhová koule.

7.7.2010 Dnes se Lucince narodila tolik vymodlená sestřička Adélka má 4800 g a měří 48 cm. Po všech genetických testech v těhotenství víme, že je zdravý nosič, stejně jako my. Už se moc těšíme až se holky setkají a věříme, že to Lucince moc pomůže. Fotky v galerii.

10.7.2010 Dnes pustili Adélku s mámou domu a poprvé se sestřičky setkaly, přidaly jsme i fotky z prvního setkání. Děkujeme všem za gratulace a přání moc si toho vážíme.

29.8.2010 Dnes má Lucinka narozeniny. Všem děkujeme za přání. Lucinka dostala dort a dárečky. Celý den si užívá svou nejoblíbenější činností a to sledováním pohádek.

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 www.lucianek.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart